Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Software > CAD >

4M IDEA Architektura 14 CZ

4M IDEA Architektura 14 CZ

Cena produktu 4M IDEA Architektura 14 CZ není známa.

 

Popis produktu 4M IDEA Architektura 14 CZ: Komplexní program pro architekty a stavební projektanty postavený na jádru 4MCAD ++. Umožňuje tvorbu a správu projektu ve 3D a 2D prostoru, včetně situace s okolními pozemky, vrstevnicemi a osazen... > více informací


4M IDEA Architektura 14 CZ - popis

nahoru

Komplexní program pro architekty a stavební projektanty postavený na jádru 4MCAD ++. Umožňuje tvorbu a správu projektu ve 3D a 2D prostoru, včetně situace s okolními pozemky, vrstevnicemi a osazením do terénu. Práci urychlují rozsáhlé knihovny parametrických prvků staveb i možnost vytvářet další vlastní prvky. Pro prezentaci a komunikaci návrhu jsou určeny renderovací a animační nástroje umožňující vizualizovat průchod stavbou. Profesionálové ve stavebních oborech uvítají automatizované výpisy prvků a ploch i podporu nejčastěji používaných DWG a DXF formátů výkresů.

Výrobce 4M

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 4M IDEA Architektura 14 CZ užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Účetní software nebo Multimediální software, Vyúkové programy, Pro děti.

Nejlevnější 4M IDEA Architektura 14 CZ akční ceny - Levné 4M IDEA Architektura 14 CZ

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější 4M IDEA Architektura 14 CZ stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější 4M IDEA Architektura 14 CZ najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii CAD.